0904 642 533

adrose@adrose.sk

Kvetinárstvo ADrose logo

Dnes má meniny:

O nás

 

Vitajte!

 

Predajní s kvetmi v Banskej Bystrici je veľa. Viac je azda už len lekární a očných optík.

Tak prečo by ste mali zavítať práve k nám?

 

mt246

Kreativita  – nápady sú hybnou silou našej práce. Každé ráno otvárame dvere nášho obchodu zákazníkom, ktorí čakajú na niečo nové, netradičné.   A to vo výzdobe, invenčných či klasických spôsoboch viazania kytíc či aranžmánov.

 

Vernosť – sme oddaní poctivej práci ľudských rúk, oceňujeme tiež loajalitu našich zákazníkov formou zliav a poukážok na výhodný nákup.

 

 Empatia – náš individuálny prístup k zákazníkovi je samozrejmosťou. Radi vyhovieme rôznym požiadavkám našich zákazníkov, aj takých, ktorí radi experimentujú.

 

 Tradícia – viac ako desať rokov práce s kvetmi nás veľa naučilo. Sme radi, že naše kvetinárstvo nielen vydržalo na presýtenom trhu, ale že si na ňom našlo svoje pevné miesto. Desať rokov skúseností je devíza, s ktorou sa na krehkom trhu so službami nemôže pochváliť každý. 

 

Iniciatíva – nezaspali sme na vavrínoch, neustále vymýšľame, experimentujeme, skúšame, inšpirujeme sa najnovšími trendmi z domova i zo zahraničia. Zúčastňujeme sa na floristických prehliadkach, seminároch, prednáškach – tak, aby sme vždy vedeli čo v našej brandži letí.

 

Najkrajší deň života – pýšime sa stovkami spokojných neviest, ktorým sme skrášlili ich svadobný deň. A to nielen pokiaľ ide o svadobné kytice, ale aj kompletnú výzdobu svadobnej hostiny.  

 

 Ambície – našim cieľom je byť najlepším kvetinárstvom v Banskej Bystrici s najväčším počtom verných zákazníkov.

 

 Radosť z kvetov a zo spokojných zákazníkov – na svete nie je veľa ľudí, ktorí si môžu povedať, že ich práca baví. My sme svetlou výnimkou.

 

 Starostlivosť  – poskytujeme poradenský servis, záhradkárske potreby, pomôcky a radi sa delíme s rokmi našich skúseností záhradkárom a drobnopestovateľom.

 

 Tvorivosť – farby, vône, tvary nás nenechávajú chladnými. Príďte sa presvedčiť, čo s láskou dokážu vytvoriť ľudské ruky.  

 

 Výklad – sme veľmi pyšný, že náš výklad patrí medzi najkrajšie v meste a jeho pravidelne sa meniacou inovatívnou výzdobou sa chodia inšpirovať aj mnohí naši kolegovia z brandže.

 

 Ochota – zákazníka neodbijeme, hľadáme všetky možné i nemožné cesty a spôsoby, ako vyhovieť vašim požiadavkám a predstavám pokiaľ ide o kvetinovú výzdobu.

 

2016august4362

 

Aranžmány  –  naše kvetinárstvo neponúka iba rezané a črepníkové kvety. Patríme medzi lokálnych lídrov v invenčných a hravých sezónnych aranžmánoch. Pri nich sa naozaj fantázii medze nekladú, práve naopak! Všetky aranžmány v našom obchode sú dielom našich rúk, žiadna veľkovýroba, samé originály!

 

Darčeky k peknej kytici u nás nájdeme aj vkusný doplnkový tovar, ktorým potešíte každého oslávenca či oslávenkyňu.

 

Rozprávame sa s vami – pokiaľ hľadáte aj pri nakupovaní príjemný ľudský kontakt  a návšteva obchodu je pre vás spoločenskou udalosťou, príďte sa potešiť k nám. Veľké obchody vám nedokážu ponúknuť to, čo my  – a síce individuálny prístup v príjemnej rodinnej atmosfére nášho kvetinárstva.  

 

Odbornosť nie sme iba predajcovia. Dokážeme poradiť, inšpirovať, nasmerovať. A to preto, že čerpáme z bohatej rodinnej kvetinárskej tradície a neustále sa v našej oblasti vzdelávame a zdokonaľujeme.

 

Stabilita náš kmeňový personál je overený rokmi, radi do nášho tímu prichádzajú šikovné kvetinárky, ktorým nie je cudzia naša firemná filozofia a veľa sa u nás naučia. A my od nich.  

 

Efektivita – vy si rýchlo vyberiete z našej bohatej ponuky a my to rýchlo doručíme až k vám domov.

 

 

 

 


 2016sept4381retus2

 

 

 

 

 

 

„Som rada,že ste zavítali na naše stránky. Je v nich veľa krásy, farieb a vôní. Kombinácia týchto zmyslov mi učarovala pred vyše desiatimi rokmi. No môj vzťah ku kvetinovej kráse má hlbšie korene. Asi to mám  – ako sa hovorí – v krvi. Lásku ku kvetom mi vštepovala moja mama – celoživotná kvetinárka. Priznávam sa – podľahla som im. A nielen vďaka nej. Čo pre mňa znamenajú kvety? Dokonalú harmóniu, ktorá si vyžaduje precíznu a citlivú starostlivosť. Pestrá paleta kvetinových farieb, s ktorou maľuje pani príroda, nám ľuďom ponúka nesmierne veľa možností, ako povedať: ďakujem, myslím na teba, prepáč, spomínam, či to najkrajšie: ľúbim ťa! Som rada, že sa takto, vďaka kvetom, aspoň symbolicky na chvíľu vyberám spolu s mojimi zákazníkmi  na cestu za druhým človekom. Veľmi ma poteší, ak na tejto ceste, zdobenej kvetmi, postretnem i vás! “

 

  Andrea Kováčová